2023-08-23 14:48:55

Autoparkide ja autokeskuste koordinaator

Töö kirjeldus

Liitu REHVID PLUSS meeskonnaga!

Otsime oma meeskonda Autoparkide ja Autokeskuste koordinaatorit.

Tema peamised tööülesanded on:

  • Töökodade juhataja assisteerimine
  • Autoteeninduse tööprotsessi haldamine
  • Suhtlus koostööpartneritega
  • Toodete ning teenuste aktiivne müük
  • Varuosade ja rehvihotelli inventuuri koordineerimine
  • Autokeskuste meistrite asendamine
  • Töötervishoid/tööohutus

Ootused kandidaadile

Just Sina sobid meile kui :

  • Sa oled eelnevalt töödanud autoremonditöökojas ja sul on kirg autode vastu
  • Sul on olemas tehniline haridus ja -taip
  • Sul on oskus õppida tundma uusi lahendusi ja võimalusi
  • Sul on sisemine vajadus olla toimekas ja produktiivne
  • Sa oled hea vestluskaaslane
  • Sa oled hästi kursis Exceliga ja oskad seda kasutada
  • Sa oled hea kõneleja ja kuulaja
  • Sa valdad hästi eesti ja vene keelt
  • B-kategooria juhiloa olemasolu

Kindlasti oleksid sulle uuel tööl kasuks ka :

  • Soome ja inglise keele oskus
  • Oled tuttav elementaarse kontoritarkvaraga
  • Erinevate autokataloogide tundmine

Heale Autoparkide ja Autokeskuste koordinaatorile pakume omalt poolt:

  • Huvitavat ja mitmekülgeset tööd arenevas ettevõttes
  • Motiveerivat töötasu.
  • Tööks kaasaegset kontorit ja töövahendeid.

Vajadusel küsi lisa emaili või telefoni teel +327 58218848