
Töö sisu on kaubavedu Taani, Rootsi ja Norra vahel kardinhaagisega millel küljes tagaluuktõstuk. On nii terminaalist terminaali vedu kui ka korjamisi kliendi juurest ja laialivedu klientidele.
Tegutseme ka Euroopa ja Skandinaavia vahel. Kui on huvi siis võta ühendust.
Uusi ja uuemaid autosid milles on tööks kõik vajalik. Mikrolaineahi, kohvimasin, inverter jne. Antud töö autoks on Scania NG R500.
Tööriideid ja tööga seotud turvavarustust.
Ettevõte pakub tasu 3500.- eurot. See sisaldab palka ja lähetuse päevarahasid! Lisaks võimalikud boonused!
Palun sisesta siia oma küsimus. Küsimus ilmub tööpakkumisel nähtavale kohe, kui tööpakkuja on sellele vastanud. Sinu e-maili aadress jääb seejuures tööpakkumise vaatajatele varjatuks.
NB! Tegemist on avaliku päringuga. Küsimused-Vastused on nähtavad kõikidele CV Keskuse kasutajatele ja võivad olla leitavad otsingumootorite kaudu.
Lisame kirja lõppu automaatselt lingi tööpakkumisele.