2023-08-23 14:48:55
2023-02-22 15:26:08
VIP 1

Ärikliendihaldur

oskuskoolitus oü
Kuni 3890 €/kuus Bruto
Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Otsime motiveeritud ja tulemustele orienteeritud ärikliendihaldurit, kelle peamiseks tööks on ettevõtetele koolituste müümine (sh sildkraanajuhi-, tõstukijuhi-, kõrgtööde-, esmaabi-, tuletöö, töötervishoiu- jm koolitused). Sinu ülesandeks on hoida ja kasvatada olemasolevat kliendibaasi, samal ajal otsides aktiivselt juurde uusi potentsiaalseid kliente. Töö toimub peamiselt telefoni teel, kus suhtled äriklientidega, tuvastad nende koolitusvajadused ning pakud välja neile sobivaid lahendusi. Kui sulle meeldib suhelda, oled hea läbirääkija ja naudid müügitööd, siis ootame sind meie meeskonda!

Ootused kandidaadile

  • Sul on varasem edukas töökogemus telefonimüügis;
  • Valdad väga heal tasemel eesti keelt;
  • Oled loomult särav suhtleja ja suudad ennast veenvalt kehtestada;
  • Sind iseloomustab iseseisvus ja tulemustele orienteeritus;
  • Tunned rõõmu aktiivsest müügitööst;
  • Oskad kiirelt kohaneda ning saad uute teenustega kiiresti sina peale;

Kasuks tuleb:

  • Oma kliendibaasi olemasolu;
  • Vene keele oskus.

Meie juures ootab Sind toetav ja ühtne meeskond, kus lisaks tulemuslikule koostööle väärtustame ka ühiselt veedetud vaba aega – alates meeskonnaüritustest ja väljasõitudest kuni põnevate välisreisideni. Lisaks toetame Sinu aktiivset eluviisi spordikompensatsiooniga. Meie kontor asub Tartus aadressil Kastani 42, kuid pakume paindlikku töökorraldust – soovi korral saad tööd teha täielikult kaugtööna. Töötasu ulatub kuni 3890€ brutotasuni.

Konkursist osavõtmiseks saada enda CV läbi cvkeskus.ee portaali.

Lisaküsimuste korral pöördu julgelt!

+372 520 8060

Raiko Jaagura