2023-08-23 14:48:55

Arhitekt

Osaline kaugtöö võimalus

Otsid uut väljakutset?

Soovid elada atraktiivse elukeskkonnaga kompaktses linnas, töötada väikeses ja toetavas töökeskkonnas, olla kursis valdkondlike arengutega, professionaalses elus pühendunult edasi liikuda ja end teostada? Meie juures on see võimalik. Otsime kogemusega hoonearhitekti, kes oleks orienteeritud pikaajalisele ja ühist arengut toetavale koostööle.

Meist:

Oleme noor ja ambitsioonikas, ent pikaajalise kogemuse toel edasiliikuv väikestuudio tüüpi arhitektibüroo. Soovime, et meie kollektiiv oleks nii nüüd kui tulevikus suurusjärgus 5-8 inimest. Keskendume kõrgetasemelise arhitektuuriga eri tüüpi hoonetele ja püüame oma töös vastata muutuva maailma vajadustele. Osaleme erialastel aruteludel, loengutel, näitustel ja hoiame end valdkonna arenguga kursis. Meie viimane oluline töö on Lasnamäe Ringmajanduskeskuse hoone, kus kasutame esimest korda Eestis suures ulatuses ringmajanduslikke ehitusvõtteid.

Ootused kandidaadile

Tööülesanded:

* Arhitektuursete projektide koostamine (eramud, elamud, avalikud hooned) eel-, põhi- ja tööprojekti staadiumis;

* Projekti haldamine (sh kliendi vajaduste väljaselgitamine, läbirääkimised, kooskõlastamine eri osapooltega);

* Ehituslubade hankimine EHR-keskkonnas;

* Suhtlus ja lahenduste väljatöötamine koostöös eriosaprojekteerijatega;

* Vajadusel nooremarhitektide juhendamine;

* Koostöö kogu projektimeeskonnaga, oskus jõuda tulemuseni erinevate spetsialistide ning koostööpartneritega.

Nõudmised kandidaadile:

* Erialane kõrgharidus;

* Vähemalt 5-aastane arhitektuurse projekteerimise kogemus;

* Eel-, põhi- ja tööprojektide koostamise kogemus;

* Hea suhtlemisoskus;

* Oskus teha EHR- keskkonnas ehitusteatise ja ehitusloa taotlusi;

* Kursis erialaste normide ja standarditega ning suuteline neis orienteeruma;

* Ajaplaneerimise oskus;

* Meeskonnatöösse sobivus;

* Oskus oma tööd korrektselt vormistada;

* Oskus tajuda projekti kui tervikut kogu tema komplekssuses;

* Hindab täpsust ja on kohusetundlik;

* Varasem Archicad tarkvara kogemus.

Mida pakume?

Arenguvõimalused:

* Võimalus töötada kõrgetasemeliste ja nõudlike projektidega;

* Võimalus arendada end nii tehniliselt kui kunstiliselt;

* Võimalus kaasa töötada nii kutsutud- kui avalike arhitektuuri- ja planeeringuvõistluste meeskonnas;

* Võimalus osaleda erialastel koolitustel

Töökeskkond:

Meil on hubane kontor Tartu Aparaaditehases, mis pakub loovtööle sobivat miljööd. Siinne keskkond on arenev ja pidevas muutuses. Aparaaditehase kirju seltskond on avatud kogukondlikule suhtlusele.

Töögraafik:

Otsime täiskohaga ja pühendunud töötajat. Esmase koostöökogemuse tekkimise järel võid vabalt töötada ka oma kodukontorist või maakohast. Võimalus igapäevast ajagraafikut sättida paindlikult just sinule sobivalt.

Töötasu:

Pakume konkurentsivõimelist töötasu üle valdkonna keskmise palgataseme. Eeskujuliku töötulemuse eest maksame preemiat. Täpne palk kokkuleppel vastavalt kandidaadi kogemusele ja võimekusele.

Miks liituda Kolm Koma Arhitektidega?

* Valime oma töid hoolega ning valim on põnevalt kirju;

* Soovime, et meie kollektiivi liikmed oleksid pidevas eralases arengus;

* Innustame osalemist erialastel sündmustel (loengud, näitused, seminarid jne.)

* Võimaldame kodust töötamist ja paindlikku töögraafikut;

* Võimaldame planeerida paindlikult puhkust ja võtta ka üksikuid puhkepäevi;

* Väärtustame ühtehoidvat ja toetavat kollektiivi.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks oma CV ja portfoolio või tehtud tööde nimekiri koos eri projektistaadiumite projektinäidistega: kas CV keskuse kaudu või e-mailile: urmo(at)kolmkoma.ee