VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR, Palace Hotel Tallinn, a Member of Radisson Individuals

CVKeskus.ee klient
6.5 - 7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Kas teadsid, et Palace on ainus hotell Eestis, mis on hotellina töötanud juba aastast 1937?

Otsime nüüd endale ADMINISTRAATORIT legendaarse hotelli Palace vastuvõtu osakonda.

Meie uue meeskonnaliikme peamiseks ülesandeks on pakkuda hotelli Palace külalistele kiiret ja kõrgetasemelist Radisson Individuals kaubamärgile vastavat teenindust nii päevasel, kui mõnikord ka öisel ajal.

Mõned tööülesanded, millega tavapäraselt tööpäeva jooksul tuleb kokku puutuda:

  • saabuvate külaliste sisseregistreerimine ja lahkuvate külaliste väljaregistreerimine
  • meie külalistega igakülgne suhtlemine ja lahenduste leidmine
  • e-kirjadele ja telefonile vastamine
  • külaliste igakülgne abistamine
  • öisel ajal ööaruandlus jmt

Ootused kandidaadile

    • eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel (vähemalt C1), soome ja vene keele oskused tulevad igati kasuks
    • arvuti kasutamise oskus ja võimekus kiiresti uusi programme omandada
    • varasem töökogemus teeninduses tuleb kindlasti kasuks, kogemus hotelli vastuvõtus annab kindla kandideerimiseelise
    • hindad paindliku graafikuga tööd ja sul on valmisolek töötada mõnikord ka öisel ajal
    • oled kohusetundlik ja täpne
    • oled valmis inimestega pidevalt suhtlema ja suhtlemine pakub sulle päriselt rõõmu

Ettevõte pakub

MEIE VÄÄRTUSPAKKUMINE

Meie ettevõtte puhul on tegemist Eesti ettevõttega, kes koostöös rahvusvahelise Radissoni hotelliketiga pakub erakordset Eesti külalislahkust kõikidele meie külalistele.

Radisson Hotel Group on valitud #4 parim tööandja reisi- ja vabaaja sektoris aastal 2021 (Forbes)

Meie ettevõte valiti "Aasta 2022 Turisimiedendajaks"

Me usume, et erakordsed talendid väärivad ka erakordseid tingimusi.

Oma tegemistes juhindume kolmest põhilisest väärtusest - MEIE, MEISTERLIKKUS JA ISESEISVUS.

Meie missiooniks on ERAKORDNE KÜLALISLAHKUS, EESTIT ESINDADES.

Me pakume oma talentidele:

  • töötamist töölepinguga

  • sektori keskmisest paremat töötasu

  • erinevaid lisatasude programme

  • soodustusi erinevate partnerite juures (nt soodushinnaga EckeröLine laevapiletid, allahindlus Farwell poodides jne)

  • soodustusi kõikides Radisson Hotel Group hotellides üle kogu maailma!

AGA MITTE AINULT! Oleme loonud talente toetava organisatsiooni, kus meie inimesed on sama olulised kui meie külalised.

  • Toetame vaimset tervist (sh Stebby)

  • Toetame sportlikke eluviise. Töötajad saavad tasuta kasutada meie hotelli spordisaali ja kord kuus ka meie spaad.

  • Innustame meisterlikkust. Meil on oma koolitusjuht ja koolitusklass. Kõik meie töötajad saavad enne alustamist väljaõppe. Lisaks, oleme teinud mitu inspiratsioonipäeva koos Alar Ojastuga, kes on täna üks hinnatumaid koolitajaid kogu Eestis. Samuti oleme kutsunud koolitama meid Rain Tungeri, kes rääkis meile külalislahkusest ja enesejuhtimisest.

  • Usume väga igaühe arengusse ja meie juures saad võimaluse kasutada lugematul hulgal e-koolitusvõimalusi, võtta osa regulaarsetest meistriklassidest, mida viivad läbi oma ala parimad asjatundjad.

  • Igapäevaülesandeid aitab täita meistriklassi soodushinnaga toitlustus meie töötajate söögitoas ja erinevad regulaarsed ühisüritused.

    JA meie juures on lõbus! Me töötame intensiivselt, aga samal pakume valiku erinevaid võimalusi meelelahutuseks, arenguks, silmaringi laiendamiseks ja ka koos pidutsemiseks.

OLEME ERAKORDSED JA AVAME OMA UKSED KÕIKIDELE TALENTIDELE!

Admistraatori töö toimub 8-tunniste vahetusega, vastavalt töögraafikule, päevasel ajal öisel ajal (07:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-07:00)

Töötasuga 6.50-7.00 bruto tunnis. Tööaeg ööajal (kell 22.00 kuni 6.00), tasustatakse 1,25-kordse töötasuga.