2023-08-23 14:48:55

MÜÜGISEKRETÄR (saksa keele oskusega B2 tasemel)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teotahtelist ja särasilmset

MÜÜGISEKRETÄRI

(saksa keele oskusega B2 tasemel)

Kui naudid kliendisuhtlust, oled tulemustele orienteeritud ja oma töös korrektne siis ootame Sind kandideerima!

 Töö kirjeldus:

  • DACH-regiooni klientidega suhtlemine ja nende vajaduste väljaselgitamine
  • Müügitellimuste haldamine ja jälgimine
  • Logistika korraldamine
  • Müügiarvete koostamine ja edastamine
  • Müügitiimi assisteerimine igapäevastes tegevustes

Ootused kandidaadile

Ootused:

  • Väga hea saksa keele oskus, eesti keele oskus suhtlustasandil, kasuks tulevad teised keeled
  • Varasem kogemus müügitöös või klienditeeninduses (välisturul)
  • Kogemustega arvutikasutaja (MS Office, CRM-süsteemid)
  • Positiivne ellusuhtumine ja hea suhtlemisoskus
  • Korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
  • Meeskonnamängija
  • Valmidus osaleda välisreisidel ja messidel

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Võimalus panustada meie ettevõtte arengusse
  • Kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda
  • Motiveerivat töötasu
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Vahvaid ühisüritusi

Ootame Sind kandideerima läbi CVKeskus.ee portaali, palun lisa kandideerimisavaldusele enda palgaootus. Anname hea meelega lisainformatsiooni aadressil info(at)fennobed.ee või telefoni teel +372 443 9990.  Asume Saugas (7 km Pärnu südalinnast)

Esimest tagasisidet kanditaadile edastame alates 29.07.2024.

Ootame Sind meie meeskonda!