2023-08-23 14:48:55

Ökotoodete müügikonsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime meie KAUBAMAJAKA POODI PÄRNUS  tublit ja särasilmset

ÖKOTOODETE MÜÜGIKONSULTANTI

Bio4You ÖKOPOOD

www.bio4you.eu

PEAMISED TÖÖÜLESANDED

  • Klientidega suhtlemine ja nende nôustamine
  • Müük kassasüsteemis
  • Müügisaali korrashoid
  • Kauba vastuvött, väljapanek ja inventeerimine

Ootused kandidaadile

LIITU MEIEGA, KUI

  • Tunned siirast huvi ökomaailma vastu. Kasuks tuleb eelnev ökotoodete tundmine
  • Oled aktiivne suhtleja, sobralik ja abivalmis
  • Sul on kesktasemel arvutioskus (kassaprogramm, e-mailid, Excel).

Kasuks tuleb kassasüsteemi Directo tundmine

- Valdad vabalt eesti ja inglise keelt. Vene keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  • Paindlikku graafikut
  • Tööaega 10.00-20.00
  • Sõbralikku ia toetavat kollektiivi
  • Motiveerivat töötasu
  • Huvitavaid koolitusi

KUI TUNNED, ET SEE TÖÖ ON JUST SULLE, SIS SAADA KANDIDEERIMISEKS CV NING MOTIVATSIOONIKIRI AADRESSIL personal(at)bio4you.eu

AVALDUSI OOTAME KUNI 30.06.2024