2023-08-23 14:48:55

Vanemteenindaja

CVKeskus.ee klient
1200 - 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime enda Tallinna tiimi särasilmset, vastutustundlikku ja teenindustööd armastavat VANEMTEENINDAJAT.

Ootused kandidaadile

  • Aitad meie kliente õige toote valimisel
  • Vastutad kogu kaupluse ideaalse toimimise eest
  • Tellid kaupa, lood atraktiivsed vaateaknad, viid läbi inventuure ning oled infoedastaja ja sõbralik tiimikaaslane oma meeskonnale.
  • Eduka kandideerimise eeliseks on vähemalt kaheaastane klienditeenindajana töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

HOOLIME SINUST

Meie juures oled ümbritsetud ägedatest töökaaslastest, kes moodustavad hooliva perekonna. Pakume sulle täistööajaga ametikohta ning oleme paindlikud tööaja suhtes.

VÄÄRTUSTAME SIND

Sinu panust tööl tasustame fikseeritud palgaga, millele lisandub müügiboonus. Tubli müügitöö korral on sinu bruto töötasu vähemalt 1400 eurot. Lisaks saad meie toodetelt isiklikke soodustusi.

HOIAME SIND

Sinu sisseelamist tööle toetavad abivalmis kolleegid.

Lisainfo

Saada enda sooviavaldus koos CV-ga või küsi lisainfot aadressil info(at)marat.ee