2023-08-23 14:48:55

Põhja regiooni logistikajuht

Töö kirjeldus

Otsime ägedat juhti korraldama Põhja regiooni logistikat, kelle töö tulemusel:

tegutseb logistikute meeskond ühtselt ja eesmärgipäraselt;

on tagatud aktiivne infovahetus ja koostöö ettevõtte teiste osakondadega;

toimub järjepidev protsesside juhtimine ja parendamine;

on kliendid hästi teenindatud ja kulud juhitud.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat

omab eelnevat juhtimiskogemust ja valdab inimeste juhtimise kunsti;

peab oluliseks koos tegemist ja eesmärkide saavutamist;

teab mis on logistika ja orienterub hästi selles põnevas valdkonnas;

on kiire õppija ja tunneb ennast mugavalt erinevate arvutiprogrammide ja süsteemide kasutamisel;

valdab eesti ja vene keelt

Ettevõte pakub

Pakume

mitmekesist tööd tähendusrikkas ettevõttes;

vabadust ise planeerida ja eesmärkide saavutamiseks teed valida;

võimalust enda potentsiaali teostada ja märkimisväärselt areneda;

tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti.