2023-08-23 14:48:55

Kliendihaldur

Aktsiaselts PÄRNU VESI
Alates 1475 €/kuus Bruto
Osaline kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda klienditoe haldurit, kes aitab meil tagada sujuva ja professionaalse klienditeeninduse. Kui sul on kirg aidata kliente, suurepärased suhtlusoskused ja soov panustada meeskonnatöösse, siis võid just Sina olla see, keda me otsime!

Peamised tööülesanded

  • kliendipäringute kiirete ja asjakohaste vastuste tagamine (kõnekeskus ja kirjalik suhtlus);
  • kliendipöördumiste kiire ja efektiivse lahendamise korraldamine;
  • tarbijate arvete koostamisel ja laekumiste jälgimisel osalemine;
  • võlgade menetlus, sh tarbijate nõustamine, võla tasumise kokkulepete sõlmimine ja nende täitmise jälgimine;
  • tarbijatega seotud protsesside parendamisele kaasa aitamine.

Ootused kandidaadile

  • suurepäraseid suhtlusoskused nii kõnes kui kirjas;
  • probleemide oskuslik lahendamine ja hea pingetaluvus;
  • analüütiline mõtlemine ja kiire õppimisvõime;
  • väärtustad meeskonnatööd ja suudad efektiivselt koostööd teha ettevõtte erinevate struktuuriüksuste;.
  • head eesti keele oskused nii kõnes kui kirjas.

Kasuks tulevad

  • Head arvutikasutamise oskused;
  • Võõrkeelte oskused (vene ja inglise keel);
  • Kontori- ja sidetehnika kasutamise kogemused.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • Kindlustunnet - stabiilset tööd regionaalses vee-ettevõttes.
  • Aega iseendale: 3 päeva puhkust lisaks põhipuhkusele (28+3 kp).
  • Ergonoomilist, kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.
  • Arengut: koolitused, väljaõpe.
  • Täistööaega, kaugtöö tegemise võimalusega.
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda.
  • Spordihüvitist 30 eurot kuus.
  • Haigushüvitist alates 2. haiguspäevast.
  • Töötasu (bruto) 1475 eurot, lisaks sellele kord aastas, ettevõtte eesmärkide täitmise korral, tulemustasu kuni 15% aasta töötasust.

Другие также смотрели