2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

Pelmen Käsitöö Kohvik OÜ
7.26 - 8.3 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

  • klientide teenindamine, jookide müük ja serveerimine
  • firma standarti meie pelmeenid valmistamine (Viru Keskus, Toidutänav ainult)
  • viisakas ja kompetentne teenindamine
  • korra ja puhtuse eest hoolitsemine
  • ametikohale vastav välimus

Ootused kandidaadile

Otsime inimesi, kes:

  • vajalik vähemalt poole aastane töökogemus, hea suhtlemisoskus, viisakus, kiirus ja kohusetundlikus; kasuks tuleb erialane haridus või läbitud kursused
  • omavad varasemad kogemust baarist, restoranis, kohvikus
  • oskavad vabalt suhelda nii eesti, vene kui ka inglise keeles
  • on loomingulised, kuid samas ka täpsed
  • pakuvad Hollywoodi naeratust meie külalistele
  • soovivad töötada koos oma ala professionaalidega

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:

  • arenemisvõimalust
  • tööaega graafiku alusel
  • konkureeriv tunnitasu samas sektoris toiduvaldkonnas
  • lisaprotsenti palgale kassakäibest
  • meeldivat kollektiivi